Banner
Hizmetlerimiz
Kompozit Cephe Sistemleri
Kompozit Cephe Sistemleri Kompozit cephe kaplama sistemleri hayal gücünün sınırsız olduğu günümüz mimarisinde geniş kullanım alanları bulan cephe kaplamalarıdır.
 
tümü »
 
Transparan Cephe
Transparan Cephe Özel paslanmaz rotiller aracılığıyla 4 kenarından delinerek tutturulmuş olan ısıcam veya lamine tek veya ısı camlar taşıyıcı çelik konstrüksiyona mekanik olarak bağlanmaktadır.
 
tümü »
 
 
Kapaklı Cephe Sistemleri
Kapaklı Cephe Sistemleri Kapaklı cephenin özelliği, dıştan baktığımızda 50 mm genişliğinde, farklı geometrik şekillere sahip olan kapakların, yatay ve düşey akslarda, camlarla birlikte görülmesidir.
 
tümü »
 
Silikon Cephe Sistemleri
Silikon Cephe Sistemleri Strüktürel silikonlu cephe sisteminde mimari projesine uygun olarak, betonarme döşemeye galvanizli çelikten mamul ankrajlarla tespit edilmiş, düşey elemanlar ile bunlara bağlanan yatay kayıtlardan oluşur.
 
tümü »
 
 
Giydirme Cephe Sistemleri
Giydirme Cephe Sistemleri Her türlü mimari tasarıma uygun olan, estetik ve ısı, ses, su izolasyonu sağlayan bir cephe kaplama sistemidir.
 
tümü »
 
Kompakt Lamine Ahşap Kaplama
Kompakt Lamine Ahşap Kaplama Kompakt Laminat dış cephe giydirme levhaları üst üste preslenmiş HPL levhalarından oluşmaktadır ve binaların dış cepheleri için en doğru ve uygun çözümdür.
 
tümü »
 
 
Sinterflex Cephe
Sinterflex Cephe Kale Sinterex Seramik, tüm inşaat ve tasarım konseptlerine getirdiği uygulama özgürlüğü sayesinde yapı sektöründe yepyeni uygulama imkanlarına ufuk açan son derece modern ve güvenli bir çözüm.
 
tümü »
 
Terracota Cephe Kaplaması
Terracota Cephe Kaplaması Pişmiş toprak anlamına gelen "terracotta" ismi giydirme cephe sektöründe Türkçe karşılığa gerek duyulmadan kendine yer bulmuş bir kaplama malzemesidir.
 
tümü »
 
 
Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri
Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri Yarı kapaklı cephede ise, aynı kapaklı cephede olduğu gibi önceden hazırlanmış profillerin cam ilişkisindeki ısı, ses ve su izolasyonunu EPDM fitilleri ile sağlanmaktadır.
 
tümü »
 
Çatı Işıklık Sistemleri
Çatı Işıklık Sistemleri Işıklık sistemleri, güneşin olumsuz etkilerinden arınmış ve süzülmüş gün ışığı ile dolu ortamlar yaratmada ideal çözümler olarak geliştirilmiştir.
 
tümü »
 
 
Cam Saçak
Cam Saçak Yapılarında estetik tasarıma ve farklılığa önem veren kullanıcılar için tasarlanan, yağmur kar gibi doğal etkenlere maruz kalmasını engelleyen, estetik uygulamalarla modern mimaride farklılık yaratan sistemlerdir.
 
tümü »
 
Alüminyum Doğrama Sistemleri
Alüminyum Doğrama Sistemleri Yaşam alanlarında kullanılan sistemler olarak menteşeli pencere ve kapı doğramaları oldukça yaygındır.
 
tümü »
 
 
Fotoselli Otomatik Kayar Kapılar
Fotoselli Otomatik Kayar Kapılar Otel, iş yeri, alışveriş merkezi, hastane gibi yoğun giriş-çıkış olan yapıların kapılarında tercih edildiği gibi prestijli yapılarda da tercih edilen fotoselli otomatik kayar kapılar elektromekanik...
 
tümü »
 
Kompozit Panel Kesimi
Kompozit Panel Kesimi Kompozit paneller ileri teknoloji ile üretilmiş olup, modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır.
 
tümü »