Banner
Kompozit Cephe Sistemleri
Kompozit Cephe Sistemleri
Kompozit cephe kaplama sistemleri hayal gücünün sınırsız olduğu günümüz mimarisinde geniş kullanım alanları bulan cephe kaplamalarıdır. Modern mimarinin sınır tanımayan tasarımlarına cevap verebilmek amacıyla sunulan kompozit panel cephe sistemleri, sürekli artan taleplere yeni ufuklar açmaktadır. Kompozit cephe kaplama eski yapıların restorasyonuna ya da yeni yapıların planlamasına yönelik zengin biçimlendirme olanakları sunar.
 
Binanıza estetik görünüm kazandırması dışında rahatlıkla kullanılabilen bir yapı malzemesi haline gelmiştir. Alüminyum kompozit levha, dış yüzeylerdeki 0.5 mm kalınlıkta iki alüminyum levhanın arasında özel dolgu malzemesi olacak şekilde birbirine çeşitli tekniklerle yapıştırılmasıyla oluşturulmaktadır. Kompozit cephe kaplama en fazla kullanım alanı bulan 4 mm kalınlığındaki alüminyum kompoze levhalar çeşitli renk ve doku seçenekleriyle piyasada bulunmaktadır.
 
Renk yelpazesi oldukça geniş olan ve standart birçok rengin yanı sıra ahşap desenli seçenekleriyle de cephe kaplamada kullanılmaktadır. Kompozit cephe kaplama kolay şekillenmesi, hafif ve dayanıklı olması, iklim şartlarından ve ultraviyoleden etkilenmemesi gibi avantajlarıyla kaliteli alüminyum kompozit levha markalarını kullanmaktayız. Bu sistemlerde kullanılan kompozit levha giydirme ve kompozit panel kaplama cümleleri aynı anlam ifade etmektedir.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Transparan Cephe
- Kapaklı Cephe Sistemleri
- Silikon Cephe Sistemleri
- Giydirme Cephe Sistemleri
- Kompakt Lamine Ahşap Kaplama
- Sinterflex Cephe
- Terracota Cephe Kaplaması
- Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri
- Çatı Işıklık Sistemleri
- Cam Saçak
- Alüminyum Doğrama Sistemleri
- Fotoselli Otomatik Kayar Kapılar
- Kompozit Panel Kesimi